Nedēļas nogale ar hipiji.lv

Piektdien, 14.septembrī pasaules mūzikas krogā Bubamara, Vecrīgā 22:30 uzstāsies  Mirta and Hot Accoustics. Mirtas balss ir līdzīga Dženisas Džoplinas balsij un tagad viņa mājo Bristolē, līdz ar to Latvijā dzirdama reti, tāpēc iesakām izmantot izdevību.

Te ir arī links, kur var paskatīties kādu video http://www.youtube.com/watch?v=m03RBUQrEz4

Sestdien, 15.septembrī var doties iepirkties - Skonto hallē, tajā, kas Melngaiļa ielā no 11:00 -17:00 notiks kārtējā Andele Mandele. Tas nav gluži vintage apģērbu tirdziņš, drīzāk tur, hmm, meitenesparastirdod savu no sezonas izgājušo apģērbu, bet nu tā kā pieteikties varēja visi, noteikti būs arī daudzas interesantas lietas. Līdz 14:30 ieejas maksa ir 0,50 Ls, pēc tam -bezmaksas ieeja. Ja šis variants nepatīk, var nākamājā dienā,svētdienā, 16.septembrī doties arī uz Kaņepes kultūras centru, kur notiks Marakešas tirdziņš. sīkāku informāciju skatīt šeit - http://www.facebook.com/marakeshaa

Savukārt 16.septembrī, svētdien, plkst.16:00, Galerija Rīga, Happy Art Museum telpās hipiju vecākās paaudzes pārstāvis Jurijs Novosjolovs aicina uz lekciju un diskusiju ”Hipiji – sociālais protests vai garīgs glābiņš? Lekcija būs krievu valodā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.


*

Huh?