Hipiji.lv izvēle Baltajai naktij

Vietējie tēliHipijiem.lv patīk mūsdienu māksla, bet pēdējo gadu pieredze Baltajā naktī liecina, ka spožus mākslas darbus tur labāk negaidīt, bet censties forši ietusēt. Arī šogad programma plaša, bet pēc aprakstiem reizēm nevar saprast, kas tas īsti būs – kaut kas tiešām skaists vai tikai tāda pačabināšanās par tēmu modernā māksla. Tāpēc Hipiji.lv šogad izprātoja izvēlēties pasākumus, kas vairāk atgādina draudzīgas mājas ballītes un sākt ar  mākslinieku apvienības Vietējie tēli izstādes atklāšanu kafejnīcā Gauja. Vietējie tēli tur labi – Karīna Andrejeva, Dambis,  Ingus Baušķenieks.

Pēc tam varētu vai nu aizdoties padirnēt uz kafejnīcu Taka,kur būs body-art mākslinieki un dīdžejs ar audio un video programmu vai arī aizčāpot uz Otro elpu, kur arī skanēs mūzika.   Un ja no rīta vēl būs spēks, tad jāapmeklē Baltās brokastis, kas notiks Esplanādē, sākot no pulkstens 4:00. Tur tiek solītas brokastis un  mūzika (dīdžejsToms Grēviņš).Hmm, ja nu tiešām dod ēst….bet droši vien jau nebūs bezmaksas.

Vēl izskatās, ka laba programma būs Spīķeros, KIM?, tur no20:00 līdz 21:00 rādīs materiālus no Valsts kinofotofonodokumentu arhīva materiāliem par  patēriņu padomju laikā, gastronomiskajiem paradumumiem, pircējiem, precēm, deficītu. Šo progammu veido Viktorija Eksta un parasti tie ir labi savienoti materiāli no padomju dokumentālājām filmām.

Protams, ir vēl daudz labu pasākumu, skatiet lapā www.baltanakts.lv. Ir divas stratēģijas kā apmeklēt šādus pasākumus -doties pēc kāda iepriekš izdomāta plāna vai ļauties straumei. Vai arī  -mēģināt to visu apvienot…Lai jums veicas atrast foršo Baltās nakts pasākumu.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.


*

Huh?